NORMATEK Chemia techniczna

czyszczenie filtra cząstek stałych (nt 1082)

Preparat Do czyszczenia filtra cząstek stałych jest niepalnym, nie zawierającym metali środkiem do rozpuszczania osadów sadzy i popiołu w zamkniętych systemach filtrów cząstek stałych w silnikach. Preparat może być stosowany we wszystkich rodzajach silników diesla, a jego zastosowanie wpływa na poprawę pracy silnika i wydłuża żywotność filtra. Produkt odparowuje po użyciu nie pozostawiając żadnych śladów. Filtr cząsteczek stałych jest bardzo delikatnym i drogim elementem, więc istotne jest regularne dbanie o jego czystość.

 

Zalety:

- szybko odparowuje

- rozpuszcza sadzę, brud, osady i popioły

- obniża koszty napraw pojazdu, wydłużając żywotność filtra

- silny strumień nanoszenia skutecznie usuwa brud

- zawiera aktywne substancje czyszczące

 

Zastosowanie:

- w celach profilaktycznych przy pierwszych objawach niekorzystnej charakterystyki jazdy

- w celu poprawy mocy silnika, zmniejszenia spalania paliwa oraz eliminacji usterek wywołanych przez zanieczyszczony filtr cząstek stałych.

 

Sposób użycia:

 Przed zastosowaniem zdemontować czujnik ciśnienia lub temperatury. Po czym dobrze wymieszać produkt poprzez potrząsanie pojemnikiem przez ok. minutę. Następnie za pomocą specjalnej, dołączonej dyszy wprowadzić środek i rozpylać w kierunku filtra cząstek stałych. Preparat aplikujemy seriami po 5 sekund, aż do całkowitego opróżnienia puszki. Poczekać aż preparat rozpuści zanieczyszczenia. Następnie należy przeprowadzić regenerację manualnie przy użyciu testera albo wykonać co najmniej 20 minutową jazdę próbną.

 

Pojemność 500 ml

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

KARTA TECHNICZNA


Opakowanie zbiorcze 12 szt.

Paleta 1008 szt.

Projekt i wykonanie: Redhand.pl