NORMATEK Chemia techniczna

współpraca

O Firmie

Jesteśmy polskim dystrybutorem chemii technicznej dla przemysłu. Chemia przemysłowa promowana i dystrybuowana przez nas, od wielu lat, odpowiada konkretnym zastosowaniom oraz umożliwia m.in. na czyszczenie, konserwację i smarowanie różnego typu powierzchni. Wykorzystywana jest ona w przetwórstwie tworzyw sztucznych, zakładach przemysłowych jak i warunkach domowych, a nasza chemia samochodowa w różnych dziedzinach motoryzacji. Nasze środki charakteryzują się bardzo wysoką jakością porównywalną ze produktami marek Würth, Berner czy Caramba, konkurują jednak z nimi atrakcyjną ceną. Techniczna chemia przemysłowa wytwarzana jest z najlepszych, dostępnych surowców, co w konsekwencji daje nam wyrób taki jak smar, silikon, czy odrdzewiacz o wysokich parametrach użytkowych oraz przyjazny dla środowiska. Co najważniejsze jednak nasz asortyment w głównej mierze stanowi produkt krajowy, a nie towary importowane z Chin.

Współpraca


Uwaga !!!

Poszukujemy regionalnych dystrybutorów, zapraszamy do współpracy: hurtownie motoryzacyjne i narzędziowe, zakłady przemysłowe, handlowców branżowych, serwisy samochodowe.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz:

Imię i nazwisko:

Firma:

Telefon:

Adres e-mail:

Treść:

Projekt i wykonanie: Redhand.pl